Centrum Zarządzania

W dzisiejszych czasach w raz z rozwojem firmy powiększa się ilość komputerów w firmie, coraz trudniej zarządzać użytkownikami na każdym komputerze z osobna.

 

By ułatwić zarządzanie proponujemy Państwu zakup naszego centrum zarządzania. Korzystając z centrum zarządzania mamy wszystkie dane zebrane w jednym miejscu.

 

Zasada działania takiego centrum zarządzania opiera się o Domenę Windows. Gdzie jeden komputer pełni rolę kontrolera domeny a pozostałe są do niego podłączone.

Jako kontroler domeny działa system operacyjny Windows Serwer 2008. Interfejs użytkownika tego systemu nie różni się znacząco od interfejsu w systemie Windows 7.

 

Praca w strukturze wykorzystującej centrum zarządzania z punktu widzenia użytkownika nie odbiega od pracy na komputerze nie podłączonym do centrum zarządzania.

 

Ulotka prezentacyjna centrum zarządzania.

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

obrazek

42
6

Centrum Programowe

W obecnej chwili coraz więcej coraz więcej programów do współpracy wykorzystuje bazy danych. Instalacja baz danych na każdym komputerze z osobna pozbywa nas wszelkich zalet korzystania z oprogramowania opartego o bazy danych.

 

By zapewnić pełnię funkcjonalności i bezpieczeństwa proponujemy skorzystanie z centrum programowego, jest to serwer który udostępnia bazy danych. Przechowywanie baz w jednym miejscu pozwala w łatwy sposób nimi zarządzać.

 

Zasada działania takiego centrum programowego opiera się o udostępnianie w sieci wymaganych zasobów. Oprogramowanie klienckie jest tak skonfigurowane by korzystało z baz danych znajdujących się w centrum programowym.

Do zarządzania centrum programowym wykorzystywany jest system operacyjny Windows Serwer 2008.

 

Wykorzystanie centrum programowego pozwala zapewnić bezpieczeństwo danych, tworzenie kopii bezpieczeństwa z jednego komputera przebiega sprawniej niż gdyby robić kopię na każdym komputerze z osobna.

 

Ulotka prezentacyjna centrum zarządzania.

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

obrazek

43
6

Certyfikaty

Certyfikaty

Technology Specialist: Windows Server 2008 Applications Infrastructure, Configuration

 

 

Technology Specialist: Windows 7 Configuration

 

Technology Specialist: Windows Server 2008 Active Directory, Configuration

 

 

Microsoft Certified Technology Specialist MCTS

 

7
0
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]