Serwery

Rodzaje serwerów


Nasze rozwiązania IT w zakresie serwerów mają służyć spełnieniu konkretnych celów biznesowych klientów.

W ofercie znajdą Państwo:

Autoryzacja zdalnego dostępu


Przeznaczeniem tego rozwiązania jest bezpieczna i szyfrowana autoryzacja pracowników będących poza firmą. Połączenie z firmą z domu lub z terenu staje się łatwe i szybkie.

Serwer danych zdalnych


Główną rolą jest tutaj udostępnianie firmowych danych dla osób pracujących poza siedzibą przedsiebiorstwa. Dane widoczne są jedynie jako pliki w katalogach.

 

Serwer danych lokalnych


Udostępnia firmowe dane widoczne jako pliki w katalogach jedynie w siedzibie firmy.

 

Centrum Zarządzania


Centrum zarządzania użytkownikami i nadawania im uprawnień do firmowych plików.

Centrum Programowe


Serwer, który udostępnia bazy danych do programów księgowych, kadrowych, płacowych itp.

Serwer Awaryjny


Pozwala przejąc funkcję dowolnego, wymienionego wyżej serwera w którkim czasie (od kilkunastu minut do kilku godzin).

 

Zbuduj swój Serwer


W oparciu o najnowsze technologie wirtualizacji, dostarczamy naszym klientom środowiska pracy o najwyższym stopniu niezawodności i bezpieczeństwa.

Wydatki na własny serwer nie muszą kosztować 20.000 i więcej tysięcy złotych. Dzięki naszym rozwiązaniom IT, pomagamy zoptymalizować i pogodzić budżet z realnymi potrzebami klientów.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa usługę Zbuduj Swój Serwer. Dzięki niej, tak jak z klocków, można złożyć własne, gotowe rozwiązanie.

Klient nie musi posiadać wiedzy technicznej. Wystarczy, że określi własne cele i potrzeby biznesowe, a my pomożemy dobrać właściwe "klocki" w postaci wymienionych po lewej stronie rozwiązań.

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

20
3

Programy Symfonia

Oprogramowanie Symfonia jest rozpowszechniane w dwóch wersjach System Symfonia i Symfonia Start. System Symfonia jest programem przeznaczonym małch firm. Symfonia Start to oprogramowanie dedykowane do mikro firm.

 

Symfonia Start


Jest to uproszczona wersja oprogramowania Symfonia. Oprogramowanie to jest łatwe w instalacji i użytkowaniu. W tej wersji Symfonii mamy do dyspozycji trzy programy każdy z programów został przystosowany do wymiany dokumentów drogą elektroniczną:

 

Mała Księgowość- dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.


Handel-
  przeznaczony do wspomagania obsługi sprzedaży i magazynu. Wystawia dokumenty sprzedaży, magazynowe, zakupu i płatności. Współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.


Faktura i Kasa-
  pozwala zaplanować i prowadzić sprzedaż w firmach nieposiadających magazynu. Umożliwia kontrolę płatności za wystawione dokumenty sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

System Symfonia

Oprogramowanie dla małych firm zgodnie z polskimi przepisami i przyjazne w obsłudze. Automatyzuje standardowe czynności minimalizując ryzyko popełnienia błędów.

System Symfonia obsługuje wszystkie typy transakcji walutowych dotyczących rynków UE, pozaunijnych oraz obieg krajowy.


Kadry i Płace - wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Obsługuje wszystkie formy zatrudnienia w tym także umowy cywilno-prawne. Zgodny z obowiązującym prawem pracy. Automatyzuje obliczanie płac, ewidencję czasu pracy. Wspomaga rozliczenia z US i ZUS. Współpracuje z aplikacją Płatnik oraz systemem SODiR.


Finanse i Księgowość- realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami przy wymianie zleceń płatności i dobieraniu wyciągów.


Środki Trwałe- ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych.

 

Pozostałe pakiety dostępne w Systemie Symfonia: Mała Księgowość, Analizy Finansowe, Handel, Produkcja, Faktura, e-Dokumenty, Płace, e-Deklaracje.

 

Strona producenta: www.sage.com.pl

21
3

Programy Enova

Enova jest zgrabną elegancką konstrukcją złożoną z modułów. Została zaprojektowana tak aby optymalnie spełniała swoje funkcje. Program został wyposażony w przyjazny i intuicyjny interfejs który nie wymaga żadnych szkoleń przy wdrożeniu.

Dzięki parametryzacji możliwe jest dostosowanie systemu do indywidualnej potrzeby firmy.

 

Oprogramowanie enova należy do kategorii systemów eksperckich, czyli takich które same podejmują proste decyzje. Praktyka pokazuje że jest to szczególnie przydatne w takich modułach jak Płace czy Handel. Wiedze zawarta w systemie podlega stałej aktualizacji.

 

System enova zawiera wszystko co jest potrzebne do komfortowej pracy. Dzięki temu jest on oceniany jako solidny, stabilny i bezpieczny.

 

Oprogramowanie enova możemy dobierać kierując się jedną z metod:

  • Enova dla procesów biznesowych
  • Enova dla branż
  • Enova dla stanowisk

Każda z metod wyboru ma przygotowany zestaw proponowanych modułów dla konkretnego działu, branży czy też stanowiska. Metoda ta pozwala nam szybko i sprawnie dobrać moduły jakie faktycznie będą potrzebne w firmie, pozwala to ograniczyć koszty.

 

Moduły systemu enova korzystają z tej samej bazy danych dzięki czemu wystarczy wprowadzić dane do systemu raz a dane się z synchronizują.  Na przykład wprowadzenie dokumentów transakcji w module Handel pociągnie za sobą automatyczne zarejestrowanie wynikających z nich rozrachunków w Ewidencji Środków Pieniężnych i ich zaksięgowanie w jednym z modułów księgowych.


Oprogramowanie enova może zostać dostarczone w formie aplikacji on-line przy wykorzystaniu technologii przetwarzania w chmurze. Użytkownicy korzystają z programu zainstalowanego na zdalnej platformie. Pozwala to uniknąć kosztów związanych z zakupem dodatkowego sprzętu, nie trzeba też się przejmować aktualizacją oprogramowania.


Strona producenta: www.enova.pl
22
3
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]