Warto Nas Wybrać.

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Perfekcyjna Organizacja


Jako jedyni posiadamy autorski program do Zarządzania Firmą Informatyczną - System Zdarzeń. Program ten pomaga nam w łatwy sposób administrować wieloma komputerami oraz klientami jednocześnie.

 

Obejmuje on całą dokumentację techniczną, cykl od awarii do naprawy i jest w pełni dostępny dla Państwa przez Internet. Klient sam może zobaczyć co się dzieje lub działo z jego infrastrukturą informatyczną. A także zgłaszać usterki, robić zestawienia.

 

Program pomaga kontrolować i redukować koszty oraz ilość potrzebnej do wykonania pracy.

Pewność i Szybkość


Gwarantujemy szybki czas reakcji – już od 1 do 2 godzin od zgłoszenia Informatyk podejmie niezbędne działania do rozwiązania najpilniejszych problemów.

 

Dzięki diagnostyce, automatycznemu monitoringowi urządzeń i sprawnemu serwisowi, dajemy Państwu pewność, że obsługiwane przez Nas komputery nie zawiodą.

W ramach umów serwisowych Zespół ASDER IT jest dostępny 24 godz./dobę przez cały rok.

 

Dlaczego warto wybrać ASDER?

Certyfikaty

Certyfikaty są potwierdzeniem umiejętności i kwalifikacji naszej firmy. Z kilku najważniejszych wymienić należy: Technology Specialist: Windows Server 2008 Applications Infrastructure, Configuration. Technology Specialist: Windows Server 2008 Active Directory, Configuration. Technology Specialist: Windows 7, Configuration. Microsoft Certified Technology Specialist MCTS. Zobacz
Referencje

Naszym klientom zapewniamy komfort i bezpieczeństwo korzystania z infrastruktury informatycznej, tak by mogli w pełni skupić się na swojej działalności. W ramach podziękowania wystawili nam referencje, które stanowią potwierdzenie wysokiej jakości usług i zadowolenia. Zobacz
24
1

Obsługa Informatyczna Firm i Organizacji

Obsługa informatyczna ASDER


Outsourcing Informatyczny to Obsługa Informatyczna przedsiębiorstwa przez firmę trzecią. Daje najpełniejszą formę zabezpieczenia przed komputerowymi problemami i zagrożeniami, które zdarzają się na co dzień.

 

Firma Informatyczna ASDER oferuje Outsourcing IT na najwyższym poziomie. Wykazujemy szczególną dbałość o wszystkie informatyczne aspekty Państwa działalności.

Działamy kompleksowo oferując Państwu następujące korzyści:

 • Czas reakcji: 1-2 godzin.
 • Dostępność: 24 godziny na dobę przez cały rok.
 • Dokumentacja: wszystkie urządzenia i programy + dostęp przez Internet w panelu klienta.
 • System Zdarzeń: kontrola pracy i kosztów.
 • Centralne Zarządzanie: bazy danych, pliki w jednym miejscu.
 • Pracy zdalna: dla młodych matek, osób daleko pracujących od firmy itp.
Dlaczego to się opłaca?


Firma Informatyczna, oferująca Outsourcing IT to tak na prawdę hurtownia usług. Nasze koszty oferowania usługi informatycznej "X" są znacznie niższe niż gdyby to Państwo robili sami. Sumując - żeby napić się coli nie trzeba stawiać fabryki napojów. Wystarczy nabyć puszkę. Do tego dochodzi jeszcze kwestia profesjonalizmu wdrażanych rozwiązań - fachowiec w swojej dziedzinie zawsze zrobi to lepiej.

 • Serwis komputerów i serwerów oraz ich oprogramowania.
 • Automatyczna diagnostyka i monitoring.
 • Pomoc na telefon i przez Internet.
 • Darmowe doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania.
 • Zachowanie poufności dokumentów firmowych.
 • Ograniczenie ryzyka przestojów w pracy i utraty danych - dzięki najnowszej technologii wirtualizacji możliwe jest odtworzenie całego centralnego komputera i kluczowych danych na innym urządzeniu w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Audyt informatyczny: czyli wiedza o tym co jest w firmie i co powinno się w niej znajdować.
 • Profesjonalny sytem kopii zapasowych.
2
0

Scenariusze Obsługi IT

Scenariusz 1: Firma ma do 10 komputerów

Szacowana ilość pracy to około 3 do 12 godzin miesięcznie. Zatrudnienie Informatyka nawet na pół etatu (80 godzin) kompletnie się nie kalkuluje.
W tym porównaniu zlecając obsługę IT naszej firmie, mogą Państwo oszczędzić nawet kilkaset złotych miesięcznie.
Scenariusz 2: Firma ma do 30 komputerów

Szacowana ilość pracy to około 10 do 40 godzin miesięcznie. Informatyk na pół etatu (80 godzin) wchodzi w grę. Koszt miesięczny utrzymania to około 1.200 - 2.000 złotych (brutto plus zus). Trzeba pamiętać o jego chorobowym i urlopach. A także, że zwyczajnie poszuka sobie zajęcia na pełen etat.
Zlecając obsługę IT naszej firmie, mogą Państwo oszczędzić około 30% do 40% wymienionych kwot.
Możliwe rozwiązania

Alternatywa: Outsourcing Informatyczny przez naszą firmę na żądanie.
Możliwe rozwiązania

Propozycja: Outsourcing Informatyczny przez naszą firmę - stała umowa.
Scenariusz 3: Firma ma do 80 komputerów

Szacowana ilość pracy to około 30 do 100 godzin miesięcznie. Zatrudnienie Informatyka na pół etatu (80 godzin) już nie wystarcza. Dobry specjalista to koszt miesięczny utrzymania około 4.500 - 7.000 złotych (brutto plus zus). Trzeba pamiętać o jego chorobowym i urlopach. Pojawia się więc temat drugiej osoby i koszty znowu rosną.
Zlecając obsługę IT naszej firmie, mogą Państwo oszczędzić około 30% do 50% wymienionych kwot.
Scenariusz 4: Firma ma do 150 komputerów

Szacowana ilość pracy to około 100 do 200 godzin miesięcznie. Infrastruktura informatyczna jest już bardzo skomplikowana. Odpowiedzialność za nią może podjąć zespół informatyczny wysokiej klasy specjalistów. A to kosztuje - około 9.000 do 14.000 złotych miesięcznie (brutto plus zus).
Zlecając obsługę IT naszej firmie, mogą Państwo oszczędzić kilka tysięcy złotych miesięcznie.
Możliwe rozwiązania

Propozycja: Outsourcing IT przez naszą firmę - stała umowa. Pełna odpowiedzialność. lub jako wsparcie dla lokalnego działu IT.
Możliwe rozwiązania

Propozycja: Outsourcing IT przez naszą firmę - stała umowa. Pełna odpowiedzialność. lub jako wsparcie dla lokalnego działu IT.
25
2
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]