Rozwiązania Informatyczne

Oprogramowanie


Oferujemy programy księgowe, kadrowe i magazynowe największych polskich producentów: Sage Symfonia, Enova i Comarch Optima.

 

Do rodziny programów Sage Symfonia należą:

 • Mała Księgowość - księga przychodów i rozchodów,
 • Handel - magazyn i faktury,
 • Środki Trwałe - zarządzanie środkami,
 • Kadry i Płace - pełna obsługa kadr i płac,
 • Płace - rozliczanie płac,
 • Analizy Finansowe - analizy danych pełnej księgowości,
 • Finanse i Księgowość - pełna księgowość.

Do rodziny programów Comarch Optima należą m.in.:

 • Kasa/Bank
 • Faktury
 • Handel
 • iSklep24 Standard
 • Księga Podatkowa

Do rodziny programów Enova należą m.in.:

 • Księgowość
 • Ewidencja Środków Pieniężnych
 • Handel
 • Faktury

 

Sprzęt


Każdy program wymaga stabilnego środowiska do pracy. W tym celu wdrożyliśmy wyspecjalizowane rozwiązania sprzętowo - programowe, które zagwarntują niezawodną obsługę. 

 

Kładziemy szczególny nacisk na bezawaryjną pracę urządzeń oraz możliwość szybkiego odtworzenia danych z kopii zapasowych. Rozwiązania sprzętowe i programwe światowych producentów (Dell, HP, Microsoft, VMware) dostosowaliśmy do pracy w małych i średnich przedsiębiorstwach.

 

W obługiwanych firmach wdrażamy wyłącznie sprawdzone standardy, które w skali operacyjnej są tańsze w utrzymaniu i łatwiejsze w użytkowaniu.

 

 

3
0

Serwery

Rodzaje serwerów


Nasze rozwiązania IT w zakresie serwerów mają służyć spełnieniu konkretnych celów biznesowych klientów.

W ofercie znajdą Państwo:

Autoryzacja zdalnego dostępu


Przeznaczeniem tego rozwiązania jest bezpieczna i szyfrowana autoryzacja pracowników będących poza firmą. Połączenie z firmą z domu lub z terenu staje się łatwe i szybkie.

Serwer danych zdalnych


Główną rolą jest tutaj udostępnianie firmowych danych dla osób pracujących poza siedzibą przedsiebiorstwa. Dane widoczne są jedynie jako pliki w katalogach.

 

Serwer danych lokalnych


Udostępnia firmowe dane widoczne jako pliki w katalogach jedynie w siedzibie firmy.

 

Centrum Zarządzania


Centrum zarządzania użytkownikami i nadawania im uprawnień do firmowych plików.

Centrum Programowe


Serwer, który udostępnia bazy danych do programów księgowych, kadrowych, płacowych itp.

Serwer Awaryjny


Pozwala przejąc funkcję dowolnego, wymienionego wyżej serwera w którkim czasie (od kilkunastu minut do kilku godzin).

 

Zbuduj swój Serwer


W oparciu o najnowsze technologie wirtualizacji, dostarczamy naszym klientom środowiska pracy o najwyższym stopniu niezawodności i bezpieczeństwa.

Wydatki na własny serwer nie muszą kosztować 20.000 i więcej tysięcy złotych. Dzięki naszym rozwiązaniom IT, pomagamy zoptymalizować i pogodzić budżet z realnymi potrzebami klientów.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa usługę Zbuduj Swój Serwer. Dzięki niej, tak jak z klocków, można złożyć własne, gotowe rozwiązanie.

Klient nie musi posiadać wiedzy technicznej. Wystarczy, że określi własne cele i potrzeby biznesowe, a my pomożemy dobrać właściwe "klocki" w postaci wymienionych po lewej stronie rozwiązań.

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

20
3

Programy Symfonia

Oprogramowanie Symfonia jest rozpowszechniane w dwóch wersjach System Symfonia i Symfonia Start. System Symfonia jest programem przeznaczonym małch firm. Symfonia Start to oprogramowanie dedykowane do mikro firm.

 

Symfonia Start


Jest to uproszczona wersja oprogramowania Symfonia. Oprogramowanie to jest łatwe w instalacji i użytkowaniu. W tej wersji Symfonii mamy do dyspozycji trzy programy każdy z programów został przystosowany do wymiany dokumentów drogą elektroniczną:

 

Mała Księgowość- dla firm prowadzących Księgę Przychodów i Rozchodów lub ewidencję zryczałtowanego podatku dochodowego. Ułatwia analizę dochodowości podejmowanych działań gospodarczych.


Handel-
  przeznaczony do wspomagania obsługi sprzedaży i magazynu. Wystawia dokumenty sprzedaży, magazynowe, zakupu i płatności. Współpracuje z drukarkami i kasami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.


Faktura i Kasa-
  pozwala zaplanować i prowadzić sprzedaż w firmach nieposiadających magazynu. Umożliwia kontrolę płatności za wystawione dokumenty sprzedaży. Współpracuje z drukarkami fiskalnymi oraz czytnikami kodów kreskowych.

System Symfonia

Oprogramowanie dla małych firm zgodnie z polskimi przepisami i przyjazne w obsłudze. Automatyzuje standardowe czynności minimalizując ryzyko popełnienia błędów.

System Symfonia obsługuje wszystkie typy transakcji walutowych dotyczących rynków UE, pozaunijnych oraz obieg krajowy.


Kadry i Płace - wspomaga zarządzanie płacami oraz danymi kadrowymi pracowników. Obsługuje wszystkie formy zatrudnienia w tym także umowy cywilno-prawne. Zgodny z obowiązującym prawem pracy. Automatyzuje obliczanie płac, ewidencję czasu pracy. Wspomaga rozliczenia z US i ZUS. Współpracuje z aplikacją Płatnik oraz systemem SODiR.


Finanse i Księgowość- realizuje wszystkie zasadnicze operacje księgowe. Zapewnia obsługę płatności elektronicznych i współpracę z bankami przy wymianie zleceń płatności i dobieraniu wyciągów.


Środki Trwałe- ułatwia ewidencjonowanie, aktualizację, inwentaryzację i umarzanie środków trwałych, niskocennych składników majątku oraz wartości niematerialnych i prawnych. Prowadzi ewidencję miejsc użytkowania środków i ich części składowych.

 

Pozostałe pakiety dostępne w Systemie Symfonia: Mała Księgowość, Analizy Finansowe, Handel, Produkcja, Faktura, e-Dokumenty, Płace, e-Deklaracje.

 

Strona producenta: www.sage.com.pl

21
3
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]