Firma Informatyczna ASDER

Jeżeli szukają Państwo sprawdzonej i rzetelnej Firmy Informatycznej z Bydgoszczy, to warto zapoznać się z Naszą ofertą.


Firma Informatyczna ASDER oferuje Usługi Informatyczne na najwyższym poziomie.

Nasza Obsługa Informatyczna pozwala na obniżenie kosztów IT i usprawnienie pracy.

 

W jej skład wchodzą między innymi: Administracja Serwerami, Pogotowie Komputerowe, Serwis IT, Sieci Komputerowe, Opieka Informatyczna.

Wirtualne Biuro

 tablet, telefon, laptop – TY wybierasz!


System jest prosty w obsłudze i bardzo wygodny. Dedykowany mobilnym użytkownikom, którzy potrzebują stałego i bezpiecznego dostępu do firmowych danych.

 

Zdalny pracownik wpierw łączy się ze specjalnym serwerem autoryzującym, który szyfruje jego połączenie. Serwer ten komunikuje się z firmowym centrum danych by udostępnić programy i dokumenty zależnie od uprawnień użytkownika, który się łączy.

 

Pracownik zdalny może posługiwać się laptopem, tabletem a nawet telefonem komórkowym. Jest to uniwersalne rozwiązanie dla każdego. Oszczędza czas i pieniądze.

 

 

 

Profil ASDER Usługi Informatyczne Bydgoszcz na Twitter - zobacz.

 

Prezentacja ASDER - pobierz.

 

Wirtualny Serwer

 Ogranicz ryzyko utraty danych i przestojów!


Tam gdzie liczy się niezawodność i pewność, gdzie gonią terminy podatkowe i inne, nie można sobie pozwolić na ryzyko.

 

Z pomocą przychodzi Wirtualny Serwer. Stworzony z najnowszych technologii wirtualizacji (uruchamiania wielu systemów operacyjnych na jednym fizycznym komputerze) jest odporny na awarie, łatwo zarządzany i kopiowany.

 

Dzięki unikalnym systemom kopii zapasowych, wirtualny komputer można przenieść na inne fizyczne urządzenie nawet w godzinę lub kilka.

Awaria firmowego serwera – najczęściej jedynego – przestaje być problemem. Dzięki uruchomieniu wirtualnego odpowiednika, nasze dane i programy są zawsze pod ręką!

 

Zwiększone bezpieczeństwo odpłaca się zaoszczędzonym czasem w momencie awarii. Zamiast dni przestoje można zredukować do godzin.

1
0

Warto Nas Wybrać.

W czym jesteśmy lepsi od konkurencji?

Perfekcyjna Organizacja


Jako jedyni posiadamy autorski program do Zarządzania Firmą Informatyczną - System Zdarzeń. Program ten pomaga nam w łatwy sposób administrować wieloma komputerami oraz klientami jednocześnie.

 

Obejmuje on całą dokumentację techniczną, cykl od awarii do naprawy i jest w pełni dostępny dla Państwa przez Internet. Klient sam może zobaczyć co się dzieje lub działo z jego infrastrukturą informatyczną. A także zgłaszać usterki, robić zestawienia.

 

Program pomaga kontrolować i redukować koszty oraz ilość potrzebnej do wykonania pracy.

Pewność i Szybkość


Gwarantujemy szybki czas reakcji – już od 1 do 2 godzin od zgłoszenia Informatyk podejmie niezbędne działania do rozwiązania najpilniejszych problemów.

 

Dzięki diagnostyce, automatycznemu monitoringowi urządzeń i sprawnemu serwisowi, dajemy Państwu pewność, że obsługiwane przez Nas komputery nie zawiodą.

W ramach umów serwisowych Zespół ASDER IT jest dostępny 24 godz./dobę przez cały rok.

 

Dlaczego warto wybrać ASDER?

Certyfikaty

Certyfikaty są potwierdzeniem umiejętności i kwalifikacji naszej firmy. Z kilku najważniejszych wymienić należy: Technology Specialist: Windows Server 2008 Applications Infrastructure, Configuration. Technology Specialist: Windows Server 2008 Active Directory, Configuration. Technology Specialist: Windows 7, Configuration. Microsoft Certified Technology Specialist MCTS. Zobacz
Referencje

Naszym klientom zapewniamy komfort i bezpieczeństwo korzystania z infrastruktury informatycznej, tak by mogli w pełni skupić się na swojej działalności. W ramach podziękowania wystawili nam referencje, które stanowią potwierdzenie wysokiej jakości usług i zadowolenia. Zobacz
24
1

Obsługa Informatyczna Firm i Organizacji

Obsługa informatyczna ASDER


Outsourcing Informatyczny to Obsługa Informatyczna przedsiębiorstwa przez firmę trzecią. Daje najpełniejszą formę zabezpieczenia przed komputerowymi problemami i zagrożeniami, które zdarzają się na co dzień.

 

Firma Informatyczna ASDER oferuje Outsourcing IT na najwyższym poziomie. Wykazujemy szczególną dbałość o wszystkie informatyczne aspekty Państwa działalności.

Działamy kompleksowo oferując Państwu następujące korzyści:

 • Czas reakcji: 1-2 godzin.
 • Dostępność: 24 godziny na dobę przez cały rok.
 • Dokumentacja: wszystkie urządzenia i programy + dostęp przez Internet w panelu klienta.
 • System Zdarzeń: kontrola pracy i kosztów.
 • Centralne Zarządzanie: bazy danych, pliki w jednym miejscu.
 • Pracy zdalna: dla młodych matek, osób daleko pracujących od firmy itp.
Dlaczego to się opłaca?


Firma Informatyczna, oferująca Outsourcing IT to tak na prawdę hurtownia usług. Nasze koszty oferowania usługi informatycznej "X" są znacznie niższe niż gdyby to Państwo robili sami. Sumując - żeby napić się coli nie trzeba stawiać fabryki napojów. Wystarczy nabyć puszkę. Do tego dochodzi jeszcze kwestia profesjonalizmu wdrażanych rozwiązań - fachowiec w swojej dziedzinie zawsze zrobi to lepiej.

 • Serwis komputerów i serwerów oraz ich oprogramowania.
 • Automatyczna diagnostyka i monitoring.
 • Pomoc na telefon i przez Internet.
 • Darmowe doradztwo w zakresie sprzętu i oprogramowania.
 • Zachowanie poufności dokumentów firmowych.
 • Ograniczenie ryzyka przestojów w pracy i utraty danych - dzięki najnowszej technologii wirtualizacji możliwe jest odtworzenie całego centralnego komputera i kluczowych danych na innym urządzeniu w ciągu 1-2 dni roboczych.
 • Audyt informatyczny: czyli wiedza o tym co jest w firmie i co powinno się w niej znajdować.
 • Profesjonalny sytem kopii zapasowych.
2
0
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]