Informatyk w Firmie

Informatyk Bydgoszcz (i okolice) dla Firm

Projekt

Projekt Informatyk Bydgoszcz ma służyć wsparciu IT zarówno dla firm nie posiadających własnych specjalistów oraz dla działów IT w firmach z województwa kujawsko - pomorskiego.

Pracując przez wiele lat jako informatyk i administrator sieci w kilku firmach o różnej skali działania, poznałem infrastrukturę i potrzeby wielu przedsiębiorstw oraz ich problemy.

Zgromadziłem także duże doświadczenie w zarządzaniu sieciami, serwerami oraz stacjami roboczymi.

Ukończyłem wiele istotnych szkoleń z zakresu zarządzania Windows Server 2008 oraz uzyskałem stosowne certyfikaty.
ASDER IT

Założyłem ASDER by sprostać rosnącemu zapotrzebowaniu na usługi informatyczne i dać moim klientom profesjonalną i rzetelną obsługę informatyczną.

Zespół ASDER IT liczy obecnie kilka osób, tak by zapewnić lepszy czas reakcji i pełniejszą obsługę.

Moje doświadczenie służy już wielu bydgoskim firmom (zakładka referencje). Może pomóc i Państwu.


                                Z poważaniem
                                Przemysław Kroczak
29
5

Wirtualizacja Serwerów i Komputerów

Wirtualny komputer

Klasyczny komputer biurowy posiada tylko jeden system operacyjny, na którym można pracować. Awaria tego systemu, zawirusowanie i inne problemy mogą prowadzić do potrzeby nowej instalacji lub wielogodzinnej naprawy. Wirtualizacja stacji roboczej umożliwia przeniesienie z komputera na komputer w krótkim czasie.

 

ASDER proponuje Państwu usługę Mój Wirtualny PC, która opiera się na darmowym oprogramowaniu od firm VMware oraz Microsoft. W zależności od potrzeb klienta i możliwości komputera, na którym oprogramowanie emulujące zostanie zainstalowane, można jednocześnie uruchamiać nawet kilka wirtualnych komputerów naraz.

 

Sumując, oto korzyści, które przynosi Państwu usługa Mój Wirtualny PC:

  • Swobodne przenoszenie wirtualnego komputera między standardowymi komputerami. Można go uruchamiać i przechowywać nawet na małym 2.5 calowym dysku twardym podłączanym przez USB.
  • Brak opłat za oprogramowanie umożliwiające wirtualizację. Jest ono udostępniane za darmo.
  • Możliwość uruchomienia kilku wirtualnych systemów operacyjnych naraz na jednym rzeczywistym urządzeniu.
  • W razie awarii, przywrócenie ostatniej działającej kopii trwa bardzo krótko.
  • Prywatność i poufność danych, dzięki zastosowaniu specjalnych zabezpieczeń przed niepowołanym dostępem.

Wirtualny Serwer

Wirtualizacja serwerów opiera się na oprogramowaniu Microsoft Hyper-V oraz VMware ESXi.
Systemy wirtualizacji zwiększają niezawodność oprogramowania poprzez dzielenie maszyn odpowiedzialnych za utrzymanie serwisów. Dla przykładu - lokalny serwer aplikacji w firmie, może być fizycznie umieszczony na 2 serwerach. Choć dla użytkownika będzie widoczny jako jeden.

W ten sposób nawet awaria jednej maszyny nie prowadzi do przestojów w pracy. Wirtualne serwery to także obniżenie kosztów poprzez lepsze wykorzystanie obecnego sprzętu.
35
5

Sklep

Oprogramowanie


Przygotowaliśmy dla Państwa gotowe rozwiązania aplikacji serwerowych. Działanie aplikacji zostało dokładnie przetestowane.

Sprzęt


Komputery stacjonarne


W naszej ofercie mam komputery stacjonarne renomowanej firmy DELL. Komputery firmy DELL cechują się wysoką jakością wykonania i sprawnością działania. Konfiguracja komputera jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb klienta tak aby nasz klient dostał jak najbardziej odpowiedni sprzęt w jak najlepszej cenie.

 

Zdjęcie komputera stacjonarnego

Serwery


W ofercie mamy też serwery dwóch znanych marek: DELL i HP. Sprzęt tych firm jest używany w przez największe centra serwisowe na świecie. Jest to chyba najlepsza rekomendacja dla jakości produktów oferowanych przez te firmy. Przy zakupie pomagamy dobrać odpowiedni sprzęt zgodny z faktycznymi potrzebami firmy.

 

 

 Zdjęcie serwera

 

Jeżeli są Państwo zainteresowani konkretnym serwerem lub komputerem, a także innym sprzętem IT - prosimy o email: przemyslaw.kroczak@asder.pl lub telefon: 793 770 526

6
0
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]