Płatnik i podpis elektroniczny

Płatnik i podpis elektroniczny

ASDER oferuje Państwu pełną obsługę programu Płatnik oraz nowego podpisu elektronicznego. Program Płatnik jest już dobrze znany wielu polskim firmom od lat, ale podpis elektroniczny to nowość.

Pojęcie podpisu elektronicznego zostało zdefiniowane w ustawie z dnia 18 września 2001 r. o podpisie elektronicznym (Dz. U. z 2001 r. Nr 130, poz. 1450 z późn. zm).

Zgodnie z art. 3 pkt 1 ustawy podpis elektroniczny stanowią dane w postaci elektronicznej, które wraz z innymi danymi, do których zostały dołączone lub z którymi są logicznie powiązane, służą do identyfikacji osoby składającej podpis elektroniczny.

Ustawa o informatyzacji podmiotów realizujących zadania publiczne wprowadziła konieczność stosowania certyfikatów kwalifikowanych w przekazie elektronicznym dokumentów do ZUS od 21 lipca 2008 roku.
Podpisana przez Prezydenta RP 11 lipca 2008 ustawa o zmianie ww. aktu prawnego spowodowała, że przedsiębiorcy, którzy przed dniem 21.07.2008 r. posiadali nasz certyfikat niekwalifikowany dedykowany do ZUS, będą mogli przesyłać dokumenty do ZUS na dotychczasowych zasadach – ale tylko do momentu wygaśnięcia tegoż certyfikatu.

Nasza usługa Nowoczesny Płatnik zapewni Państwu następujące udogodnienia:
  • Pełną instalację i konfigurację programu Płatnik oraz podpis elektroniczny.
  • Odzyskiwanie zapomnianych haseł do baz i użytkowników.
  • Zmianę limitu hasła z 30 dni na 999.
  • Pomoc w rozwiązywaniu problemów z programem Płatnik.
  • Powiązanie Płatnika z podpisem elektronicznym.

 

39
3

Strony internetowe

Strona jest obecnie w budowie. Zapraszamy wkrótce.

4
0

Kampanie Reklamowe Google

Reklamy w google mogą się pojawiać na górze, z boku lub na dole strony wyszukiwarki. Poniżej użytkownik wyszukał frazę "firma informatyczna bydgoszcz" i google pokazuje link do ASDER na 1 miejscu. To bardzo dobra i widoczna pozycja. Przemawia do klienta i zachęca do wejścia na stronę docelową. Pozycja reklamy zależy od stawki za słowa kluczowe. Taką stawkę można ustawić samodzielnie. Także samodzielnie ustalamy budżet dzienny na reklamy. Google trzyma się naszego budżetu i tylko w wyjątkowych przypadkach - gdy strona cieszy się dużym zainteresowaniem - minimalnie go przekracza. Koszty są pod kontrolą.

32
4
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]