Serwery

Rodzaje serwerów


Nasze rozwiązania IT w zakresie serwerów mają służyć spełnieniu konkretnych celów biznesowych klientów.

W ofercie znajdą Państwo:

Autoryzacja zdalnego dostępu


Przeznaczeniem tego rozwiązania jest bezpieczna i szyfrowana autoryzacja pracowników będących poza firmą. Połączenie z firmą z domu lub z terenu staje się łatwe i szybkie.

Serwer danych zdalnych


Główną rolą jest tutaj udostępnianie firmowych danych dla osób pracujących poza siedzibą przedsiebiorstwa. Dane widoczne są jedynie jako pliki w katalogach.

 

Serwer danych lokalnych


Udostępnia firmowe dane widoczne jako pliki w katalogach jedynie w siedzibie firmy.

 

Centrum Zarządzania


Centrum zarządzania użytkownikami i nadawania im uprawnień do firmowych plików.

Centrum Programowe


Serwer, który udostępnia bazy danych do programów księgowych, kadrowych, płacowych itp.

Serwer Awaryjny


Pozwala przejąc funkcję dowolnego, wymienionego wyżej serwera w którkim czasie (od kilkunastu minut do kilku godzin).

 

Zbuduj swój Serwer


W oparciu o najnowsze technologie wirtualizacji, dostarczamy naszym klientom środowiska pracy o najwyższym stopniu niezawodności i bezpieczeństwa.

Wydatki na własny serwer nie muszą kosztować 20.000 i więcej tysięcy złotych. Dzięki naszym rozwiązaniom IT, pomagamy zoptymalizować i pogodzić budżet z realnymi potrzebami klientów.

Zaprojektowaliśmy dla Państwa usługę Zbuduj Swój Serwer. Dzięki niej, tak jak z klocków, można złożyć własne, gotowe rozwiązanie.

Klient nie musi posiadać wiedzy technicznej. Wystarczy, że określi własne cele i potrzeby biznesowe, a my pomożemy dobrać właściwe "klocki" w postaci wymienionych po lewej stronie rozwiązań.

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

12
6

Serwer Autoryzacji dostępu zdalnego

Serwer Autoryzacji zdalnego dostępu powstał z myślą o firmach w których część pracowników pracuje poza firmą, w domu, w delegacji itp.


Gdy łączymy się zdalnie po przez pulpit zdalny czy programy typu VNC, połączenie jest nie szyfrowane można je przechwycić/podsłuchać.


Nasze rozwiązanie zapewnia bezpieczne szyfrowane połączenie, którego podsłuchanie jest praktycznie niemożliwe dzięki czemu nasze dane są bezpieczne, mamy gwarancję, że nasze pliki nie dostaną się w niepowołane ręce.

Do zarządzania serwerem jest dostarczony jest program webowy dzięki któremu możemy mieć kontrolę nad serwerem z dowolnego miejsca na świecie.

 

Nawiązanie połączenia z następuje z po przez zewnętrzny program dostarczony razem z serwerem. Przy instalacji serwera następuję wstępna konfiguracja programu do nawiązywania połączeń.

 

Ulotka prezentacyjna serwera Autoryzacji zdalnego dostępu

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

serwery

15
6

Serwer Danych zdalnych

Często się zdarza że musimy udostępnić pliki dla osób z zewnątrz czy to pracowników poza siedzibą firmy czy naszych kontrahentów. Wysyłanie plików przez pocztę email może być uciążliwe.

Na przeciw takie potrzebą wychodzi nasz serwer danych zdalnych. By uzyskać dostęp do serwera trzeba mieć założone konto, także jeśli nikt nie udostępni swoich danych do logowania osobą nie powołanym nasze dane są bezpieczne.

Posiadając własny serwer danych zdalnych niskim kosztem posiadamy dostęp do plików bez ograniczeni w transferze danych jak to bywa w serwerach zarządzanych przez firmy zewnętrzne. W razie braku miejsca na dane możemy zakupić nowy dysk zwiększając przestrzeń.

Do zarządzania serwerem jest dostarczony jest program webowy dzięki któremu możemy mieć kontrolę nad serwerem z dowolnego miejsca na świecie.

 Połączenie możemy nawiązać po przez jeden z wielu darmowych programów do obsługi serwera FTP lub przez wbudowane narzędzie w system operacyjny.

Organizacja plików po nawiązaniu połącznia wygląda tak samo jak w katalogu znajdującym się lokalnie na naszym komputerze.

 

Ulotka prezentacyjna serwera Danych zdalnych

 

Szczegółowe informacje otrzymają Państwo pod telefonem: 793-770-526 lub email: asder@asder.pl

 

obrazek

19
6
loading...
Ważnna InformacjaSzanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
[x] zamknij
zamknij i nie pokazuj tego komunikatu ponownie [x]